Пульт Ґвенді

Описание:

Новинка від Стівена Кінга та Річарда Чізмара! Багато моторошних історій сталося в містечку Касл-Рок, що в штаті Мейн. Але одну з них іще нікому не розповідали… Дотепер. Юна Ґвенді потерпає від зайвої ваги. Щодня вздовж урвища вона видирається на гору Сходами самогубців, щоб схуднути, і, відсапуючись, бачить внизу дітлахів на ігровому майданчику. Та одного разу звичну картину порушить незнайомець у чорному капелюсі. Він подарує дівчинці загадковий пристрій, який після натискання кнопки видає шоколадне звірятко, що вгамовує голод, і срібні монети, за які колекціонери ладні віддати цілі статки. Та є інші кнопки цього пульту, які Ґвенді не наважиться використати. Або?..

cover.png

r999.jpg

r998.jpg

10290.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

ISBN 978-617-12-4139-8 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

Перекладено за виданням:

King S. Gwendy’s Button Box : A Novel / Stephen King, Richard Chizmar. — Baltimore : Cemetery Dance Publications, 2017. — 175 p.

Обережно! Ненормативна лексика!

Кінг С.

К41 Пульт Ґвенді : роман / Стівен Кінг, Річард Чізмар ; перекл. з англ. Б. Превіра ; худ. К. Міньйон. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. — 160 с.

ISBN 978-617-12-3921-0

ISBN 978-1-58767-611-6 (англ.)

Юна Ґвенді потерпає від зайвої ваги. Щодня вздовж урвища вона видирається на гору Сходами самогубців, щоб схуднути, і, відсапуючись, бачить внизу дітлахів на ігровому майданчику. Та одного разу звичну картину порушить незнайомець у чорному капелюсі. Він подарує дівчинці загадковий пристрій, який після натискання кнопки видає шоколадне звірятко, що вгамовує голод, і срібні монети, за які колекціо­нери ладні віддати цілі статки. Та є інші кнопки цього пульта, які Ґвенді не наважиться використати. Або?..

УДК 821.111(73)

Читать далее
Добавить отзыв