Як народжуються емоції

Описание:

• Теорія походження емоцій, що спричинила справжню наукову революцію • Книжка, яка розкриває справжню суть емоцій: як примирити мозок та серце Ви колись думали про те, що таке емоції? Чому дотепний жарт викликає сміх, а скоєна помилка — почуття прикрості? Що відбувається всередині нас, коли по обличчю течуть сльози або коли очі розширюються від здивування? Ще з часів Аристотеля загальноприйнятою є думка про те, що емоції виникають автоматично й неконтрольовано, вони ніби «вшиті» в нас. Але Ліза Барретт доводить, що це не так. Її дослідження, яке спирається на найновіші наукові докази, розвінчує застарілі уявлення про природу емоцій і показує: емоції конструюються в нашій свідомості за певними зразками, набутими в результаті світопізнання. «Вони (емоції) реальні в тому самому розумінні, в якому реальні гроші», — робить несподіване порівняння дослідниця. Інтригує? Так, це справжня наукова революція! Про автора: Ліза Фельдман Барретт — одна з найбільш видатних сучасних психологів, доктор філософії, член Королівського товариства Канади, володарка численних нагород та почесних відзнак, серед яких: нагорода від Американської психологічної асоціації за вагомі досягнення у психології, Pioneer Award від Національного інституту здоров’я за новаторське дослідження емоцій у мозку та Heritage Wall of Fame від Фонду розвитку особистості та соціальної психології. Більшість досліджень Барретт присвячені вивченню природи емоцій та їхньої ролі у повсякденному житті.

cover.png

%d0%a2%d0%b8%d1%82%d1%83%d0%bb%20_%d0%bc%d0%be%d0%b7%d0%b3.psd

r999.jpg

r998.jpg

80392.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2018

ISBN 978-617-12-4788-8 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

УДК 821.111(73)

Б24

Перекладено за виданням:

Feldman Barrett L. How Emotions Are Made: The Secret Life of the Brain / Lisa Feldman Barrett. — Boston : Houghton Mifflin Harcourt, 2017. — 448 p.

Переклад з англійської Ярослава Лебеденка

Подяки, бібліографія, кінцеві примітки та покажчик вилучені з українського видання. Вони доступні в англійських виданнях. Відвідайте сторінку how-emotions-are-made.com/ukraine для отримання додаткової інформації.

Ілюстрації Аарона Скотта

Дизайнер обкладинки IvanovITCH

ISBN 978-617-12-4500-6

Читать далее
Добавить отзыв