Давид і Голіаф

Жанр: История, Мифологическое фэнтези

Правообладатель: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Дата первой публикации: 2018

Описание:

Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не гігант Голіаф, а звичайна людина. Чому сила не завжди є запорукою перемоги? Як перетворити свої недоліки на переваги? Що робити в абсолютно безвихідних, на перший погляд, ситуаціях? Щоб відповісти на ці та інші запитання, Малкольм Гладуелл переосмислив біблійну легенду про аутсайдера Давида та фаворита Голіафа. Автор доводить, що успіх не залежить від масивності обладунків та міцних м’язів. Адже переваги можуть легко перетворитися на вади і навпаки. У книзі наведені історії з життя реальних особистостей, талановитих та звичайних, геніальної школярки, яка не впоралася з вимогами престижного університету та сироти з бідної родини, який здійснив прорив у боротьбі з дитячою лейкемією. На їхньому прикладі автор доводить, що наші уявлення про переваги і недоліки є хибними. Адже саме прості аутсайдери здатні подолати могутніх фаворитів. Про автора: Малкольм Гладуелл — відомий канадський журналіст авторитетного щотижневика The New Yorker та The Washington Post, поп-соціолог, автор міжнародних бестселерів. Журнал Time назвав Гладуелла одним з 100 найбільш впливових людей. Його книги трималися на перших позиціях в списку бестселерів The New York Times та The Globe and Mail. Володар премії Американської Соціологічної асоціації за видатні досягнення в соціології, доктор філології Університету Ватерлоо. Його заслужено називають найбільш оригінальним американським журналістом.

cover.png

r974.jpg

r975.jpg

r976.jpg

63868.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

ISBN 978-617-12-4615-7 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

Перекладено за виданням:

Gladwell M. David and Goliath: Underdogs, Misfits, and the Art of Battling Giants / Malcolm Gladwell. — New York : Little, Brown and Company, 2013. — 320 p.

Переклад з англійської Тетяни Микитюк

Дизайнер обкладинки Ігор Дунець

Гладуелл М.

Г52 Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів / Малколм Гладуелл ; перекл. з англ. Т. Микитюк. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 256 с.

ISBN 978-617-12-4507-5

ISBN 978-0-316-20436-1 (англ.)

УДК 159.923

© Malcolm Gladwell, 2013

© Hemiro Ltd, видання українсь­кою мовою, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», переклад та художнє оформлення, 2018

Читать далее
Добавить отзыв