Скандал у Богемії

Жанр: Детективы

Правообладатель: Фоліо

Дата первой публикации: 2018

Описание:

Оповідання «Скандал у Богемії» англійського письменника Артура Конан Дойла (1859—1930) було вперше опубліковано у 1891 році й вважається одним з найкращих творів письменника про Шерлока Голмса. До сищика звертається король Богемії — його шантажує жінка на ім’я Ірен Адлер, з якою він колись мав стосунки, але потім розлучився. Тепер він хоче одружитися, але Ірен погро- жує завадити весіллю, передавши родині нареченої компрометуючу фотографію, на якій вони зняті разом. Шерлок Голмс попри все має віднайти цю світлину... До видання також увійшли оповідання «Блідий вояк», «Постійний пацієнт», «Звіздочолий», «Шляхетний парубок» та інші.

Cover
Анотація

Оповідання «Скандал у Богемії» англійського письменника Артура Конан Дойла (1859—1930) було вперше опубліковано у 1891 році й вважається одним з найкращих творів письменника про Шерлока Голмса.

До сищика звертається король Богемії — його шантажує жінка на ім’я Ірен Адлер, з якою він колись мав стосунки, але потім розлучився. Тепер він хоче одружитися, але Ірен погрожує завадити весіллю, передавши родині нареченої компро­метуючу фотографію, на якій вони зняті разом. Шерлок Голмс попри все має віднайти цю світлину...

До видання також увійшли оповідання «Блідий вояк», «По­стійний пацієнт», «Звіздочолий», «Шляхетний парубок» та інші.

 Артур Конан Дойл

Скандал у Богемії

Читать далее
Добавить отзыв