Ґлорія Скотт

Жанр: Детективы

Правообладатель: Фоліо

Описание:

Оповідання «Ґлорія Скотт» англійського письменника Артура Конан Дойла (1859—1930) було вперше опубліковано у 1894 році. У ньому описується перша справа геніального сищи- ка Шерлока Голмса, яка стала відправною точкою в кар’єрі вели- кого детектива. ...Однокурсника Голмса Віктора Тревора спіткала біда — його батька діймав чоловік на ім’я Гадсон, аж поки той не кінчив жит- тя самогубством. Що ж пов’язувало багату людину і колишнього жалюгідного матроса? До видання увійшли також оповідання «Пригода з берило- вою діадемою», «Пригода з блакитним карбункулом», «Пригода у Вістерія-Лодж» та «Справа про ідентифікацію»

Cover
Анотація

Оповідання «ґлорія Скотт» англійського письменника Ар­тура Конан Дойла (1859—1930) було вперше опубліковано у 1894 році. У ньому описується перша справа геніального сищика Шерлока Голмса, яка стала відправною точкою в кар’єрі великого детектива.

...Однокурсника Голмса Віктора Тревора спіткала біда — його батька діймав чоловік на ім’я Гадсон, аж поки той не кінчив життя самогубством. Що ж пов’язувало багату людину і колишнього жалюгідного матроса?

До видання увійшли також оповідання «Пригода з бериловою діадемою», «Пригода з блакитним карбункулом», «Пригода у Вістерія-Лодж» та «Справа про ідентифікацію».

 Артур Конан Дойл

Ґлорія Cкотт

Читать далее
Добавить отзыв