Острів скарбів

Жанр: Классическая литература, Украинская литература

Правообладатель: Фоліо

Дата первой публикации: 2018

Описание:

Пригодницький роман всесвітньо відомого англійського пись- менника Р. Л. Стівенсона (1850—1894) «Острів Скарбів», яким вже не одне століття захоплюються читачі, по праву вважається класикою світової літератури. Таємнича карта, небезпечна експедиція, пірати, скарби... — в цій історії є все для тих, кого цікавлять неймовірні пригоди. Головний герой роману, юний Джім Гокінс, бере участь у пошуку скарбів, які заховані на відлюдному острові знаменитим капітаном Флінтом. Смі- ливість і відвага Джіма та його друзів перемагають хитрість і жор- стокість одноногого пірата Джона Сільвера й допомагають їм знайти скарб і благополучно повернутися додому.

Cover
Анотація

Пригодницький роман всесвітньо відомого англійського письменника Р. Л. Стівенсона (1850—1894) «Острів Скарбів», яким вже не одне століття захоплюються читачі, по праву вважається класикою світової літератури.

Таємнича карта, небезпечна експедиція, пірати, скарби... — в цій історії є все для тих, кого цікавлять неймовірні пригоди. Головний герой роману, юний Джім Гокінс, бере участь у пошуку скарбів, які заховані на відлюдному острові знаменитим капітаном Флінтом. Сміливість і відвага Джіма та його друзів перемагають хитрість і жорстокість одноногого пірата Джона Сільвера й допомагають їм знайти скарб і благополучно повернутися додому.


Роберт Луїс Стівенсон

Острів Скарбів

Читать далее
Добавить отзыв