Керування проектами для «неофіційних» проект-менеджерів

Жанр: Личностный рост, самоучители, Управление временем

Правообладатель: Фабула

Дата первой публикации: 2019

Описание:

Сучасним менеджерам, окрім виконання основної роботи, доводиться очолювати й доводити до завершення складні й численні проекти, використовуючи обмежені ресурси. У цій книжці автори описують принципи, практичні приклади й інструменти реального та високоефективного керування проектами, які можуть бути використані в організаціях будь-якого рівня — від транснаціональної компанії до крихітної фірми. В основі книжки — досвід і напрацювання глобальної структури, відомої у 140 країнах як «Franklin Covey Company», світового авторитета в питаннях лідерства, виконавчої дисципліни, зміцнення довіри, ефективності продажів, досягнення лояльності клієнтів та освіти персонала.

cover.jpg

Корі Когон, Сьюзетт Блейкмор, Джеймс Вуд

Керування проектами для «неофіційних» проект-менеджерів

Серія «Нон-фікшн»

Оригінальна назва твору: Project management for the unofficial project manager.

Видавництво Фабула

2019

Copyright © 2015 by Franklin Covey Co.

© М. Євсеєнко, О. Кожушко, переклад з англ., 2017

© «Фабула», макет, 2018

© Видавництво «Ранок», 2018

ISBN 978-617-09-4920-2 (epub)

Усі права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути відтворена

в будь-якій формі без письмового дозволу

власників авторських прав.

Електронна версія створена за виданням:

Когон, Корі

К57 Керування проектами для «неофіційних» проект-менеджерів / Корі Когон, Сьюзетт Блейкмор, Джеймс Вуд / Пер. з англ. М. Євсеєнко, О. Кожушко. Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2018. 240 с. (Серія «Нон-фікшн»).

ISBN 978-617-09-4051-3

Сучасним менеджерам, окрім виконання основної роботи, доводиться очолювати й доводити до завершення складні й численні проекти, використовуючи обмежені ресурси. У цій книжці автори описують принципи, практичні приклади й інструменти реального та високоефективного керування проектами, які можуть бути використані в організаціях будь-якого рівня — від транснаціональної компанії до крихітної фірми.

В основі книжки — досвід і напрацювання глобальної структури, відомої у 140 країнах як «Franklin Covey Company», світового авторитета в питаннях лідерства, виконавчої дисципліни, зміцнення довіри, ефективності продажів, досягнення лояльності клієнтів та освіти персонала.

УДК 658:338.28

Читать далее
Добавить отзыв