Мала Глуша

Жанр: Фэнтези, Художественная литература

Правообладатель: Фабула

Дата первой публикации: 2018

Описание:

«Фантастична сага епохи застою» — саме так Марія Галіна, лауреатка багатьох літературних премій, визначає жанр цього роману, вперше перекладеного українською мовою. Неймовірні події розгортаються у портовому місті, що його легко впізнає досвідчений читач і куди з Канади приходить зерновоз, у паперах якого значиться загадкове «зараження третього ступеня об’єктом Д-8». Розгадати загадку вантажу мають не такі вже й прості радянські громадяни. Коли темрява опускається на місто, коли останній трамвай уже пішов у депо і на вулицях ані живої душі, на полювання виходить жах…

cover.jpg

Марія Галіна

Мала Глуша. Сумна фантастична сага епохи застою

Серія «Епоха»

Видавництво Фабула

2019

© М. Галіна, текст, 2018

© М. Кіяновська, переклад з рос., 2017

© «Фабула», макет, 2018

© Видавництво «Ранок», 2018

ISBN 978-617-09-4924-0 (epub)

Усі права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути відтворена

в будь-якій формі без письмового дозволу

власників авторських прав.

Електронна версія створена за виданням:

Галіна, Марія

Г15 Мала Глуша. Сумна фантастична сага епохи застою / Пер. з рос. М. Кіяновська. Харків : Вид-во «Ранок» : «Фабула», 2018. 496 с. (Серія «Епоха»).

ISBN 978-617-09-3912-8

«Фантастична сага епохи застою» — саме так Марія Галіна, лауреатка багатьох літературних премій, визначає жанр цього роману, вперше перекладеного українською мовою.

Неймовірні події розгортаються у портовому місті, що його легко впізнає досвідчений читач і куди з Канади приходить зерновоз, у паперах якого значиться загадкове «зараження третього ступеня об’єктом Д-8». Розгадати загадку вантажу мають не такі вже й прості радянські громадяни.

Коли темрява опускається на місто, коли останній трамвай уже пішов у депо і на вулицях ані живої душі, на полювання виходить жах…

УДК 82-312.9

Читать далее
Добавить отзыв