Історія війн і військового мистецтва: у 3-х т. — Т. 3

Жанр: История, История Украины, Исторические периоды

Правообладатель: Фоліо

Дата первой публикации: 2019

Описание:

Історія війн і військового мистецтва: у 3-х т. — Т. 3. Від масових армій до відродження про- фесійних армій (ХХ — початок ХХІ ст.) / Віктор Голубко,  ,   , -   ; вступ Л. Войтовича, В. Голубка, В. Грицюка та ін.; худож.-оформ лювач О. Гугалова- Мєшкова. — Хар ків: Фоліо, 2019. — 783 с.: іл. ISBN 978-966-03-7955-8 ISBN 978-966-03-8744-7 (Т. 3). Військова справа охоплює всі сторони існування і розвитку будь-якого суспільства, а також стосунків між його членами. Виробнича культура, розвиток і прогрес технологій, налагоджен- ня виробництва і поява нових технічних засобів завжди пов’язані з війнами. Таким чином можна стверджувати, що військова історія фактично є найповнішою історією людського суспільства, яка охоплює всі сторони його буття. Третій том нашого видання присвячений історії війн і військового мистецтва від масових армій до відродження професійних армій (ХХ – початок ХХІ ст.). Основну увагу приділено подіям двох світових війн. Уперше детально розібрані військові дії на території України, роль партизанів та участь українського народу в цих війнах. Праця розрахована як на спеціалістів, так і на широкий загал, усіх, хто цікавиться військовою історією.

Cover
Анотація

Військова справа охоплює всі сторони існування і розвитку будь-якого суспільства, а також стосунків між його членами. Виробнича культура, розвиток і прогрес технологій, налагодження виробництва і поява нових технічних засобів завжди пов’язані з війнами. Таким чином можна стверджувати, що військова історія фактично є найповнішою історією людського суспільства, яка охоплює всі сторони його буття.

Третій том нашого видання присвячений історії війн і військового мистецтва від масових армій до відродження професійних армій (ХХ - початок ХХІ ст.). Основну увагу приділено подіям двох світових війн. Уперше детально розібрані військові дії на території України, роль партизанів та участь українського народу в цих війнах. Праця розрахована як на спеціалістів, так і на широкий загал, усіх, хто цікавиться військовою історією.


Title Читать далее
Добавить отзыв