Сон тіні

Жанр: Художественная литература, Драма

Правообладатель: Фоліо

Дата первой публикации: 2019

Описание:

Наталену Королеву (1888—1966) називали Понтійською Амазонкою, княжною іспанського роду, забутою ґрандесою, письменницею світової теми, письменницею-казкою, найекзотичнішою постаттю у нашій літературі. Саме її життя — це вже чудова підстава для створення захоплюючого серіалу, де є все — таємниці мадридського двору, королівські інтриги, велике кохання, карколомні воєнні пригоди… Батьком письменниці був граф Адріян-Ґеорґ Дунін-Борковський зі ста- ровинного українського шляхетського роду, одна гілка якого сполонізувала- ся, а друга — збагатила козацьку старшину. Мати походила з не менш старовинного іспанського роду і називала- ся Марія-Клара де Кастро Лячерда Фернандес де Кордоба де Медіначелі і Фіґероа. Відома авторка неодноразово перевиданих «Легенд старокиївських» Наталена Королева написала кілька історичних повістей і романів, які, на жаль, і досі не всі знайомі сучасному читачеві. Але це справа часу. До цього видання увійшли два романи, події яких відбуваються за часів римського імператора Публія Елія Адріяна (117—138). Роман «Сон тіні» був виданий у 1938 році і востаннє перевидавався у 1991-му. Натомість його продовження — «Останній бог» — залишалось у рукописі в празькому архіві і зараз видається вперше.

Cover
Анотація

Наталену Королеву (1888—1966) називали Понтійською Амазонкою, княжною іспанського роду, забутою ґрандесою, письменницею світової теми, письменницею-казкою, найекзотичнішою постаттю у нашій літературі. Саме її життя — це вже чудова підстава для створення захоплюючого серіалу, де є все — таємниці мадридського двору, королівські інтриги, велике кохання, карколомні воєнні пригоди...

Батьком письменниці був граф Адріян-Ґеорґ Дунін-Борковський зі старовинного українського шляхетського роду, одна гілка якого сполонізувалася, а друга — збагатила козацьку старшину.

Мати походила з не менш старовинного іспанського роду і називалася Марія-Клара де Кастро Лячерда Фернандес де Кордоба де Медіначелі і Фіґероа.

Відома авторка неодноразово перевиданих «Легенд старокиївських» Наталена Королева написала кілька історичних повістей і романів, які, на жаль, і досі не всі знайомі сучасному читачеві. Але це справа часу.

До цього видання увійшли два романи, події яких відбуваються за часів римського імператора Публія Елія Адріяна (117—138).

Роман «Сон тіні» був виданий у 1938 році і востаннє перевидавався у 1991-му. Натомість його продовження — «Останній бог» — залишалось у рукописі в празькому архіві і зараз видається вперше.


Наталена Королева

Сон тіні

Читать далее
Добавить отзыв