Публіцистика

Жанр: Классическая литература, Художественная литература

Правообладатель: Фоліо

Дата первой публикации: 2019

Описание:

"«Не буває моральних чи аморальних книг. Бува- ють книги добре або погано написані», — вважав Оскар Вайлд (1854—1900) — видатний ірландський англомов- ний поет, драматург, прозаїк, есеїст. Як представник естетизму, Вайлд пробував свої сили в різній літературній діяльності. В серії діалогів і есе Оскар Вайлд розвивав свої ідеї про вищість мистецтва. «Мисте- цтво — дзеркало, яке віддзеркалює того, хто в нього ди- виться». У збірку включені блискучі публіцистичні твори Вайл- да «Душа людини за соціалізму», «Читати чи не читати», «Аристотель за пообіднім чаєм» та інші. Особливу увагу привертає «De Profundis» — роздуми письменника під час його тюремного ув’язнення, викладені у формі листа."

Cover
Анотація

«Не буває моральних чи аморальних книг. Бувають книги добре або погано написані», — вважав Оскар Вайлд (1854—1900) — видатний ірландський англомовний поет, драматург, прозаїк, есеїст.

Як представник естетизму, Вайлд пробував свої сили в різній літературній діяльності. В серії діалогів і есе Оскар Вайлд розвивав свої ідеї про вищість мистецтва. «Мистецтво — дзеркало, яке віддзеркалює того, хто в нього дивиться».

У збірку включені блискучі публіцистичні твори Вайлда «Душа людини за соціалізму», «Читати чи не читати», «Аристотель за пообіднім чаєм» та інші. Особливу увагу привертає «De Profundis» — роздуми письменника під час його тюремного ув’язнення, викладені у формі листа.


Оскар Вайлд

Публіцистика

Читать далее
Добавить отзыв