Майдан. Таємні файли

Жанр: Военное дело, Публицистика

Правообладатель: Нора-Друк

Дата первой публикации: 2017

Описание:

Настав час дізнатися правду про Майдан. У Революції брали участь мільйони, але що насправді сталося тоді, й досі залишається таємницею. Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто платив за Революцію? Як ділили владу переможці? Хто і чому здав Крим та Донецьк? Яким дивом встояли Одеса і Харків? Герої цього журналістського розслідування не тільки ті, хто стояв на сцені, але й ті, хто ховався за лаштунками, хто їздив до Януковича і хто сперечався з Європою, захоплював адмінбудівлі, сидів у буцегарнях, а також воював, лікував, працював для того, щоб Революція перемогла.

Брати Капранови

МАЙДАН.

ТАЄМНІ ФАЙЛИ


Відповідно до ст. 42 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» автори та видавці не несуть відповідальності за зміст прямої мови героїв розслідування та цитат зі ЗМІ.

Автори дякують сайту «Українська правда» за багаторічний архів, без якого це розслідування не було б можливим.

Повне або часткове копіювання тексту твору, переклад, розміщення твору або його перекладів на сайтах та інших інтернет-ресурсах, будь-яке інше його використання без письмового дозволу правовласника ТОВ «Видавництво «НОРА-ДРУК» суворо заборонені. Порушення заборони тягне за собою відповідальність згідно із чинним законодавством.

ISBN 978-966-8659-98-0              © Нора-Друк, 2017

Читать далее
Добавить отзыв