Чотири закони, що рухають Всесвіт

Жанр: Научно-образовательная литература, Природа и наука

Правообладатель: Фабула

Дата первой публикации: 2020

Описание:

Закони термодинаміки надають руху всьому, що відбувається у Всесвіті. Від раптового розширення хмари газу до охолодження гарячого металу, від розгортання листка до перебігу самого життя — усе рухається або гальмується цими законами. Ця коротка, але дотепна книжка знайомить читачів з одним із наріжних каменів сучасної науки — чотирма законами термодинаміки, що встановлюють фундаментальні поняття, як-от температура й теп­ло, виявляють стрілу часу й навіть саму природу енергії. Автор, Пітер ­Еткінз, один з найбільших авторитетів у галузі термодинаміки, прос­тою мовою й майже не застосовуючи математики, пояснює суть цих законів і те, як вони функціонують.

Пітер Еткінз

ЧОТИРИ ЗАКОНИ, ЩО РУХАЮТЬ ВСЕСВІТ

fabula

Видавництво «Фабула»
2020


Оригінальна назва твору:
FOUR LAWS THAT DRIVE THE UNIVERSE


Peter Atkins 2007

© М. Мунтянова, пер. з англ., 2020

© Видавництво «Фабула», 2020

© Видавництво «Ранок», 2020

ISBN 978-617-09-6496-0 (epub)

FOUR LAWS THAT DRIVE THE UNIVERSE was originally published in English in 2007. This translation is published by arrangement with Oxford University Press.
Publishing House «RANOK» is solely responsible for this translation from the original work and Oxford University Press shall have no liability for any errors, omissions or inaccuracies or ambiguities in such translation or for any losses caused by reliance thereon.

«Чотири закони, що рухають Всесвіт» уперше було опубліковано англійською мовою в 2007 р. Даний переклад опублікований за домовленістю з Оксфорд Юніверсіті Прес.
Видавництво «Ранок» несе одноособову відповідальність за даний переклад з оригінального твору і Оксфорд Юніверсіті Прес не несе відповідальності за будь-які помилки, пропуски або неточності чи невизначеності в такому перекладі або будь-яку шкоду, заподіяну цим.

Усі права збережено.
Жодна частина цієї книжки не може бути відтворена
в будь-якій формі без письмового дозволу власників авторських прав.


Електронна версія створена за виданням:

Еткінз Пітер

Е88   Чотири закони, що рухають Всесвіт / пер. з англ. М. Мунтянова. — Харків : Вид-во «­Ранок» : Фабула, 2020. — 176 с.

ISBN 978-617-09-6500-4

Закони термодинаміки надають руху всьому, що відбувається у Всесвіті. Від раптового розширення хмари газу до охолодження гарячого металу, від розгортання листка до перебігу самого життя — усе рухається або гальмується цими законами.

Ця коротка, але дотепна книжка знайомить читачів з одним із наріжних каменів сучасної науки — чотирма законами термодинаміки, що встановлюють фундаментальні поняття, як-от температура й теп­ло, виявляють стрілу часу й навіть саму природу енергії. Автор, Пітер ­Еткінз, один з найбільших авторитетів у галузі термодинаміки, прос­тою мовою й майже не застосовуючи математики, пояснює суть цих законів і те, як вони функціонують.

УДК 82-312.2Шановний читачу!

Спасибі, що придбали цю книгу.

Нагадуємо, що вона є об’єктом Закону України «Про авторське і суміжні право», порушення якого карається за статтею 176 Кримінального кодексу України «Порушення авторського права і суміжних прав» штрафом від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання і матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення. Повторне порушення карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням всіх примірників, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудіо- і відеокасет, дискет, інших носіїв інформації, обладнання та матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення. Кримінальне переслідування також відбувається згідно з відповідними законами країн, де зафіксовано незаконне відтворення (поширення) творів.

Книга містить криптографічний захист, що дозволяє визначити, хто є джерелом незаконного розповсюдження (відтворення) творів.

Щиро сподіваємося, що Ви з повагою поставитеся до інтелектуальної праці інших і ще раз Вам вдячні!

Читать далее
Добавить отзыв