Що ти кажеш після привітання?

Правообладатель: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Дата первой публикации: 2018

Описание:

Від автора бестселера «Ігри, в які грають люди» • Перебуває в ТОП-5 найпопулярніших книжок психології • 50 років є абсолютним бестселером у сфері людських стосунків Ви колись замислювалися над тим, чому переможці завжди виграють, а невдахи «колекціонують» провали? Відомий американський психолог і психіатр, доктор медицини Ерік Берн дає відповідь на це питання. Він звертається до концепції «сценарію життя». З дитячих років, майже від першого вимовленого нами слова, батьки програмують нас на певне майбутнє. І далі життя йде за чітко визначеним сценарієм. Сумний або успішний, він визначає, як людина ставитиметься до своїх колег, з ким одружиться, скільки матиме дітей і в якому ліжку помре. На прикладі аналізу казки про Червону Шапочку чи міфу про Едіпа науковець демонструє, як пишеться сценарій життя людини, як він працює і, найважливіше, як кожен може імпровізувати, вносити до цього сценарію зміни й виходити за рамки.

cover.png

r999.jpg

r998.jpg

r997.jpg

88370.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2018

ISBN 978-617-12-5720-7 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

This translation is published by arrangement with Random House, a division of Penguin Random House LLC

Перекладено за виданням:

Berne E. What Do You Say After You Say Hello? The Psychology of Human Destiny / Eric Berne. — London : Penguin Random House, 1996. — 512 p.

Переклад з англійської Романа Клочка

Дизайнер обкладинки Аліна Ачкасова

Берн Е.

Б51 Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі / Ерік Берн ; пер. з англ. Р. Клочка. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімей­ного Дозвілля», 2018. — 432 с. : іл.

Читать далее
Добавить отзыв