Уявлена глобалізація

Жанр: Философия , Политика, Мир

Правообладатель: Видавництво Анетти Антоненко

Дата первой публикации: 2016

Описание:

Книжка всесвітньо відомого аргентинського антрополога, соціолога, культуролога Нестора Ґарсії Канкліні «Уявлена глобалізація» – це дослідження масової та міської культури, нових неординарних процесів реальності, культурних змін і пошуків управління ними. Після двох десятиліть дослідження глобалізації як невідворотної долі сьогодення автор розглядає втрачені взаємопроникнення і нерівності та нерівномірності процесів глобалізації. Багато уваги приділено проблемам урбаністики, міському просторові як уособленню глобалізації, а також поняттю пограниччя, його впливу на глобалізований світ. Розрахована на соціологів, політологів, економістів і культурологів, а також на широкий загал читачів, яких цікавить розвиток сучасних суспільств.

Cover
Анотація

Книжка всесвітньо відомого аргентинського антрополога, соціолога, культуролога Нестора Ґарсії Канкліні «Уявлена глобалізація» – це дослідження масової та міської культури, нових неординарних процесів реальності, культурних змін і пошуків управління ними. Після двох десятиліть дослідження глобалізації як невідворотної долі сьогодення автор розглядає втрачені взаємопроникнення і нерівності та нерівномірності процесів глобалізації. Багато уваги приділено проблемам урбаністики, міському просторові як уособленню глобалізації, а також поняттю пограниччя, його впливу на глобалізований світ.

Розрахована на соціологів, політологів, економістів і культурологів, а також на широкий загал читачів, яких цікавить розвиток сучасних суспільств.

Українською перекладено вперше.

ISBN 978-617-7192-49-6 (Видавництво Анетти Антоненко)

ISBN 978-966-521-681-0 (Ніка-Центр)

«La globalización imaginada»

© 1999, Néstor García Canclini

© 1999, Editorial Paidós S.A.I.C.F.

© О. Ковальова, переклад, 2016

© «Видавництво Анетти Антоненко», 2016

© «Ніка-Центр», 2016


Нестор Ґарсія Канкліні

Уявлена глобалізація

Читать далее
Добавить отзыв