Між двох орлів. Книга 1

Правообладатель: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Дата первой публикации: 2019

Описание:

1657 рік. Зріє повстання проти гетьмана Івана Виговського. Московський цар Олексій отримує донос від кошового Барабаша із проханням дозволити козакам обрати нового гетьмана. Розбрат і міжусобиці на руку цареві. Він хоче використати запорожців для боротьби із Річчю Посполитою. Молодий козак Демко Гориченко дізнається про зраду Пушкаря та Барабаша й вирушає до Чигирина, щоб попередити гетьмана. Далеко від дому він дізнається, що його родину вбили, а хату спалили. Помста — усе, що залишається у хороброго Демка. І ще — кохання до красуні Наді, вихованки підступного Пушкаря… Між обов’язком та почуттями, між коханням та ненавистю, між двох орлів — яким буде вибір?..

cover.png

r999.jpg

r998.jpg

1001958.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2019

ISBN 978-617-12-6507-3 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

Дизайнер обкладинки Андрій Цепотан

Дегтяренко Я.

Д26 Між двох орлів : роман / Ярослава Дегтяренко. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімей­ного Дозвілля», 2019. — 432 с.

ISBN 978-617-12-5798-6

1657 рік. Зріє повстання проти гетьмана Івана Виговського. Московський цар Олексій отримує донос від кошового Барабаша із проханням дозволити козакам обрати нового гетьмана. Розбрат і міжусобиці на руку цареві. Він хоче використати запорожців для боротьби із Річчю Посполитою. Молодий козак Демко Гориченко дізнається про зраду Пушкаря та Барабаша й вирушає до Чигирина, щоб попередити гетьмана. Далеко від дому він дізнається, що його родину вбили, а хату спалили. Помста — усе, що залишається у хороб­рого Демка. І ще — кохання до красуні Наді, вихованки підступного Пушкаря... Між обов’язком та почуттями, між коханням та ненавистю, між двох орлів — яким буде вибір?..

УДК 821.161.2

© Дегтяренко А. В., 2018

© DepositPhotos.com / jeneva86, Siempreverde, vetkit, konstantynov, Siletskyi, smmartynenko, svyatoslavlipik, scukrov, repinanatoly, innervision, Mari1Photo, обкладинка, 2019

© Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», видання українською мовою, 2019

© Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», художнє оформлення, 2019

Читать далее
Добавить отзыв