Іліада

Описание:

«Іліада» один з шедеврів світової літератури. Це не лише перша в світі епічна поема, але і перший роман. Книга, чий вік перевалив за 2000 років, як і раніше залишається вінцем поетичного генія. Твір античного письменника повний іскрометного гумору і тонкої іронії, героїчні битви змінюються утихомиреними картинками мирного життя героїв.  

Cover

Іліада


Гомер

«Іліада» — це захоплююча військова історія, один з найдавніших поетичних епосів, автором якого вважається давньогрецький співець Гомер.

В «Іліаді» міфічні мотиви та сюжети поєднані з побутовими реаліями середземноморських народів. Мужність межує тут з неперевершеними військовими хитрощами, боги б'ються пліч-о-пліч з людьми, гніваються та інтригують.

Поєма розповідає про облогу еллінами Трої — малоазійського міста, яке тривалий час вважалося легендарним та було відкрите в ході археологічних досліджень лише наприкінці 19 сторіччя.

Зі знайомства з текстом «Іліади» починали своє навчання діти античної доби, однак книга є актуальною для виховання освіченої та культурної людини сьогодення.


Читать далее
Добавить отзыв